TOP7: filmy z mroźnią zimą w tle

Fargo


Dom zły

Noi Albinoi

Rzeka ocalenia

Prywatne piekło

Mroźny wiatr

Tym razem tylko 6, bo post leży niedokończony od miesiąca i do dzisiaj nie mogłam przypomnieć sobie jeszcze jednego podobnego klimatem filmu ;) Może wy znacie?

inne posty z serii top7 tutaj

4 komentarze:

 1. Ale sprytny zabieg z tym ostatnim zapomnianym siódmym tytułem ^^ Tak, przypomnę Tobie ten tytuł. "Alive: Dramat w Andach" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam kilka rozgrzebanych, niedokończonych postów, a że sesja, a jakiś post trzeba opublikować to wybrałam ten najmniej niedokończony. Nie stosuję żadnych "sprytnych zabiegów" by zdobywać komentarze. "Alive: Dramat w Andach" najpierw zabrzmiało jak jeden z kiczowatych filmach o tornadach, ataku pszczół itp., ale widzę, że Ethan Hawke, dzięki za propozycję ;)

   Usuń
  2. Przecież żartuje. Ja bardzo lubię dodawać propozycję i odkopywać filmy tematyczne. Jakoś nie mogę się pokusić żeby zrobić takie coś u siebie.

   "Alive: Dramat w Andach", to bynajmniej nie jest dowcip. Oparta na faktach historia. Trochę makabryczna, trochę dająca nadzieję, a na pewno mroźna. Z jedną z lepiej nakręconych katastrof lotniczych. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Fajny pomysł na wpis. Pierwszy z zimą w tle, który przyszedł mi na myśl to 'Za jakie grzechy' no i 'Przystanek Alaska', ale to serial, więc się nie liczy.

  OdpowiedzUsuń