Letni konkurs CBS Europa!W czerwcu kanał CBS Europa zaprasza na komedie, które rozbawią każdego.W ramach cyklu „Lato z komedią” widzowie poznają przewrotną historię pewnego rozwodu autorstwa braci Coen („Okrucieństwo nie do przyjęcia”), zobaczą Jennifer Aniston i Vince’a Vaughna w roli pary, która nie potrafi się rozstać („Sztuka zrywania”), Adama Sandlera i Kevina Jamesa udających parę strażaków-gejów („Państwo młodzi: Chuck i Larry”) oraz film Judda Apatowa o wpadce po pierwszej randce („Wpadka”). Na filmy zapraszamy w soboty o 21:00.
Z okazji emisji nowego cyklu kanał CBS Europa przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć książek „Hotel New Hampshire” Johna Irvinga, które są utrzymane w stylu czarnej komedii. By wygrać jedną z nich, wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie:

Co sprawia, że komedie są najlepsze na lato?
Nagrody powędrują do autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi.

Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach pod postem.
Konkurs trwa do 12 czerwca do 23:59

8 komentarzy:

 1. Latem jest lekka pogoda, lekkie ubrania, buty, makijaż, zatem i film musi pasować do kompletu i również być lekki, inaczej być nie może. Komedia nie tylko jest lekka ale również, śmiech powodujący, sprawia, że czujemy się lekko, młodo i radośnie. Ot co!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lato nastraja nas do odrobiny szaleństwa, podróży i sprawia, że tryskamy humorem. I takich filmów właśnie oczekujemy, że będą nas bawiły, wywoływały mnóstwo dobrych emocji i pozwalały oderwać się od codzienności. Komedia idealnie pasuje na lato, bo to film który umili nam chwile, który świetnie się ogląda w towarzystwie i który przegoni nawet ciepły letni deszczyk :)

  Monika
  onlyme30@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że lato to czas, kiedy stajemy się trochę rozleniwieni - zmęczeni pracą czy studiami oczekujemy na urlop, który nie zawsze wiąże się z wyjazdem na tropikalną plażę. Przez kilka godzin spędzonych na ogląaniu komedii, pozwalamy sobie nie być poważnymi, dorosłymi i odpowiedzialnymi. Możemy przez chwilę po prostu się pośmiać. Komedie pomagają nam uwierzyć w happy endy, podsuwają nowe pomysły i udowadniają, że nigdy nie będziemy zbyt starzy na dobrą zabawę.
  Pozdrawiam,
  Justyna

  morthund@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Wraz z cieplejszymi dniami, krótszymi nocami i cieplejszym wiatrem każdy częściej myśli o szaleństwach, głupotach, żartach i kawałach różnego typu. Kiedy już zachodzi zmrok, niebo ciemnieje, my mamy ochtę schować się w ramionach ukochanego czy na gorącym babskim wieczorze, by z butelką wina czy z sokiem pooglądać i posłuchać żartów, które robią inni. Kiedy już upał zelży, my chłodzimy się przed ekranem i śmiejemy do rozpuku z najlepszymi komediami, które czasem można oglądać w nieskończoność!
  anikirax@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie, lato to idealna pora na obejrzenie dobrego filmu komediowego. W jesień czy zimę, wolimy ukryć się pod kocem, najczęśniej z kawałkiem ciasta i gorącą herbatą. W lato, kiedy zdobędziemy już odrobinę wyczekanej wolności chcemy aby wybrany przez nas film był lekki jak mijane dni. Stąd właśnie nasze uwielbienie do dobrych komedii latem. Chcemy dodać naszym spokojnym wieczorom jeszcze odrobinkę radości, wywołanej przez trafne, zabawne wypowiedzi bohaterów. kaaatjach@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Lato to czas zabawy, słońca i beztroski. Zimą lubimy się czasami zadumać albo wzruszyć... Ale latem - powinno być pełno uśmiechu!

  OdpowiedzUsuń