TOP7: Nachalne baby

Gloria Cleary (Polowanie na druhny)
Alarm! Dziewica! Ani się nie obejrzysz, a już lądujesz w domku jej rodziców na weekend. Jednak kto odmówi tej małej, uroczej Glorii?

Aldona Lipska (Kiler-ów 2-óch)
Z deklaracjami i kobietami trzeba uważać. Nie wiadomo co, jak i kiedy, a kobieta już czeka w sukni ślubnej pod ołtarzem. Na marginesie jeden z najlepszych polskich filmów - kultowe teksty, mistrzowska gra i postaci (Siara, Ryba, Gabrysia - kto ich nie zna?). No i humor palce lizać.
 
Mary Horowitz (Wszystko o Stevenie)
Nie wiem kto wpadł na pomysł tego filmu, nie wiem co robi tu Sandra i Bradley i w ogóle nie rozumiem po co, ale jest sobie taki film, w którym Mary jeździ po całych Stanach za Stevenem. Uwierzcie, że nie jest bardzo nachalna.

Karen (Kobieta, która pragnęła mężczyzny - recenzja)
Tutaj wersja bardziej dramatyczna. Tak na zdjęciu jest Dorociński i co więcej w filmie można ujrzeć jego pośladki, jednak nawet to nie rekompensuje sztucznego dramatyzmu i naciąganego scenariusza. No i tej okropnej baby.

Gigi (Kobiety pragną bardziej)
Irytująca, do granic możliwości zdesperowana kobieta, której jedyny cel życia to znaleźć faceta – czy może być coś gorszego? Bez szacunku do siebie, bez ambicji - a fe! Jedna z najbardziej znienawidzonych przeze mnie bohaterek. Kiedyś się natknęłam na takie coś krótkiego, zachowanie Gigi jako jeden z "5 powodów dlaczego nadal jesteś samotna". P.S. Tak naprawdę Alex zwiałby gdzie pieprz rośnie. Oprócz tego film całkiem, całkiem ;)

Julie (Vanilla Sky)
Wielu panów pewnie by chciało taką nachalną babę koło siebie, ale nie Tom Cruise.

Madison Bell (Wielbicielka)
Przerysowany, wyglądający na niskobudżetowy (10 milionów, serio?) thriller ku przestrodze by nie zdradzać ;)

inne posty z serii top7 tutaj

4 komentarze:

 1. Aldona Lipska - pamiętam irytację, gdy pojawiła się na ekranie :)
  Mnie ostatnio wkurzyła Kate z filmu "Inna kobieta". Do tego stopnia, że po 20 min wyłączyłam film, bo nie mogłam jej słuchać... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie oglądałam jeszcze, bo fabuła mnie tak średnio zaciekawiła :P

   Usuń
  2. Ja odradzam seans :) Bo skoro moja cierpliwość nie wytrzymała, to jest to źle ;P

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń