TOP7: StriptizerkiNa zdjęciach wyżej aktorki: Marisa Tomei (Zapaśnik) , Elizabeth Berkley (Showgirls), Salma Hayek (Americano), Jessica Biel (Powder Blue).

Inne posty z serii TOP7 znajdziecie tutaj

Nancy (Sin City) - chyba najbardziej urocza i najbardziej lubiana przez widzów tancerka. Tak, tak to mała Nancy.


Aubrey/Dakota (Wiem kto mnie zabił) - oglądałam raz, kilka lat temu i gdzieś w połowie się wyłączyłam, stąd dwa imiona. Nie mam pojęcia czy w końcu była to jedna czy dwie bohaterki, w każdym razie zapamiętałam ten film dzięki obecności Lohan.


Alice (Bliżej) - gorzki film o trudnej miłości i najbardziej cierpiąca przez nieszczęśliwą miłość striptizerka.


Mallory (Witamy u Rileyów) - Również Kristen Stewart podjęła się tego typu roli. Całkiem przyzwoity dramat z jak zawsze dobrym Gandolfinim.Santanico (Od zmierzchu do świtu) - Salma Hayek to już wyjadaczka, w rolę striptizerki wcielała się kilkakrotnie, jednak ta scena w klasyku Rodrigueza jest niewątpliwie tą, którą wszyscy znają i pamiętają.Erin (Striptiz) - znalazł się kiedyś w rankingu filmów, które wszyscy lubią, a nikt się nie przyznaje (i coś w tym jest). No a Demi Moore można tylko pozazdrościć, że wygląda coraz lepiej.


Jade (Kac Vegas) - żeby nie było, że jest wulgarnie czy coś to na koniec najmilsza striptizerka świata.

5 komentarzy:

 1. Zdecydowanie Showgirls mimo tego, że film słaby :P Salma i Natalie też robią wrażenie, niestety nie widziałem w akcji J.Biel ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uważam, że Showgirls. Ta aktorka ma coś w sobie, mimo że nie zrobiła kariery:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A może "Śląski interes tancerek go-go" albo "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"? Tak w ramach zderzenia filmowego świata z rzeczywistością. :p

  OdpowiedzUsuń
 4. od zmierzchu do switu, dla mnie pozycja kultowa :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hoł Hoł Hoł, co za zestawienia :D Mi do głowy przychodzi jeszcze....
  Pamela Anderson z Barb Wire vel Żyleta.

  OdpowiedzUsuń